otrdiena, 2011. gada 6. septembris

ZILAIS PUTNIŅŠ/ BLUE BIRDIEPhoto: http://www.burdastyle.com/
Man jau sen plauktā gulēja zils lina audums. Šovasar beidzot pienāca tā kārta pārdzimt par tauriņu. Savulaik tas tika iegādāts ar domu par pavisam cita modeļa kleitu, taču šis fasons Burdas jūnija numurā mani uzrunāja ar savu skaidro siluetu un detaļu tīrību.

----

I had a blue linen fabric lying in my shelf for so long. This summer finally came it's moment to turn to a butterfly. Once it was bought with the idea of ​​a completely different model of a dress, but this style in the Burda's June issue approached me with a pure, clean silhouette and shortage of the small details.


Reizēm tā vien škiet, ka esmu tīru formu cienītāja un tie ciku caku nav priekš manis (hi, hi, rozā kleita tam ir īstais apliecinājums :D ) Ak, kungs, cerams tas nav slinkums, kas runā maniem vārdiem! Jo, protams, ka detaļām bagātākus izstrādājumus nākas ilgāk šūt :) 

Nu, bet atgriezīsimies pie zilās kleitas... Nēsāšanas laikā diemžēl nācās konstatēt, ka dažu sintētisku šķiedru piejaukums šim linam nebūtu nācis par sliktu, jo tas ārkārtīgi burzās. Bet pārējā laikā esmu ļoti apmierināta ar modeļa izvēli, tas ir kā radīts lietainākām un dūmakainākām vasaras dienām.

Fotosesijas laikā mums nācās secināt, ka tā bija "īstā vieta un laiks", jo manām sarkanajām krellēm pēkšņi uzradās krāsu biedri - kaķis ar sarkanu siksniņu un sarkans balons Āgenskalna vārtrūmē tā vien gaidīja manu ierašanos. Rau, kā tas viss izskatās..

----

 Sometimes it seems that I am a lover of pure forms and furbelow are not for me (hi, hi, the pink dress approves the statement : D) Oh, sir, I hope it's not laziness, that speaks my words! Because, of course, that the items with more details needs longer to sew:)

Well, back to the blue dress ... During wear, unfortunately, had to find out that some admixture of synthetic fibers to this fabric would not be bad, because it very crincles. But otherwise I am very pleased with the choice, it is perfect for rainy and misty summer days.


During photosession we had to conclude that it was "the right place and time" because  suddenly appeared members of color to my red beads- a cat with a red strap and a red balloon in one of Agenskalns backyards, they was just waiting for my arrival. See, how it looks ...

Visu foto autore: Linda Bērziņa; vide - Āgenskalns/ Photo: Linda Berzina, surroundings - Agenskalns
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru