ceturtdiena, 2011. gada 27. oktobris

PALDIES, KARIETI NEVAJADZĒS! / THANKS, THE CARRIAGE WILL NOT BE NEEDED!


Vai tad tādu "asti" var burzīt sēžot?!/
 Can that tail be crumpled by sitting?!

Šodien pastaigāšos kājām!
Daži tērpi ir radīti tikai skaistai iziešanai ar staltu, taisnu muguriņu. Tā bija pašironija :) Vienkārši pamanīju sevī tendenci šūt tērpus, kuros baidos apsēsties :) Tā bija ar plašķi un tā ir arī ar šo astaino žaketi.
----

Today I’ll take a walk!
Some garments have been created just for walking with stately, straight back. That was irony :) I just noticed tendency in my sewn garments, in which I am afraid to sit down:) That happend with my trench coat and now with  this tailed jacket.


Man vienmēr paticis jātnieku stila siluets un šādas frakas tipa žaketes ar šaurajām baltajām biksēm, garajiem zābakiem un baltiem cimdiņiem. Olalā, beidzot arī man tāda ir!
Piegrieztni man palīdzēja pārmodelēt pasniedzēja(cerams, ka drīz es varēšu palepoties, uzkonstruējot ko tādu patstāvīgi un no nulles), par pamatu ņemot Burdas žeketi, kurā vēlējos saglabāt sānu reljefa līnijas.
----

I always liked riding-style silhouette and such tailcoat type jackets with narrow pants, tall boots and white gloves. Olala, finally I have one!
Course teacher helped me redesigned the pattern (hopefully soon I can be proud, modeling something my own from the scratch) based on Burda jacket, in which I wanted to maintain the lines of the side seam relief.
No šāda/ From this :

Tehniskais zīmējums/ Technical drawing. Source: Burdastyle.com

Tapa šāds/ this came out:

Visi foto: Linda Bērziņa/ All photos by Linda BerzinaŠodien ir mana lielā pateicības diena visiem cilvēkiem, kas ir manā dzīvē! Un tie esat jūs visi, kas jelkādā veidā nokļuvuši pie šī bloga.
----
Today is my great thanks giving day to all the people who are in my life! And they're all of you who caught up to this blog in any way.

4 komentāri:

 1. Fantastiko!!!!! (Agita)

  AtbildētDzēst
 2. Very very nice and looks really well made! What courses are you taking - for beginners or intermediates?

  AtbildētDzēst
 3. Thanks for your kind comments :)

  For Julija - I completed my studies on intermediate sewing course and now are taking the designing classes.

  AtbildētDzēst