piektdiena, 2013. gada 19. aprīlis

LOVE AND BEAUTY

  Ja vien man būtu mazāks deguns, tievāki augšstilbi, plakanāks vēders, šaurāki gurni, slaidāki roku pirksti, biezāki mati, mazāks zods....... Vai Jūs pazīstat šādas un līdzīgas domas? Vai jūs piekrītat, ka mēs pārāk bieži koncentrējamies uz to, kā mums pietrūkst pilnai laimei, nevērīgi izturoties pret to, kas mums ir? 

-----


  If only I'd have a smaller nose, thiner thighs, flatter tummy, slimmer hips, slimmer fingers, thicker hairs, smaller chin..... Do you recognize those and similar thoughts? Do you agree that we too often concentrate on those things that we miss for complete happiness, being slight for what we already have?

  Iesaku noskatīties šo video/ I recommend you to watch this video:
   Es piekrītu viedoklim, ka skaistums ir katrā no mums un nav neglītu sieviešu. Vajag tikai atrast to īpašo, kas katram piemīt un izcelt tieši to. Ja jums ir grūtības pašiem atrast sevī to īpašo skaistumu, ieklausieties, par ko visbiežāk jums izsaka komplimentus draugi, tuvinieki, kolēģi. Un sāciet izcelt šo ķermeņa daļu, gan pamazām jūs kļūsiet pielaidīgāki arī pret pārējo. Tas nav lāča pakalpojums slinkumam, sportot, vingrot un sevi kopt vajag. Aiz mīlestības pret savu ķermeni, pret sevi pašu!

----

   I agree with opinion that every person has it's own beauty and there are no ugly women. We should just find our own exclusive feature and highlight it. If you have difficulties to find your particular beauty by yourself, then listen  attentively for what you are often complimented on by your friends, relatives, colleagues. And then start to highlight this part of your body, I am certain soon you will be more lenient to other parts of your body too. It's not a reverence to laziness, to do sports and exercises, taking care of yourself is necessary. Out of love for your body, for yourself!

Mīliet sevi, esiet laimīgi!

Love yourselves and be happy!Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru